FCT Teknoloji Sistemleri

Yerel Alan Ağları (LAN), Yapısal Kablolama (SCS), Network Güvenliği, Data Center, Veri Depolama Sistemleri (SAN), Telefon Santralleri (PABX), ve IP Tabanlı Akıllı Bina Çözümleri (IP Based ULV Systems) konularında uluslararası standartlara uyumlu, katma değerli, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında end to end (uçtan uca) çözümler sunar.

Firmamız, network ve kablolama alanlarına yönelik danışmanlık, tasarım ve ürün çözümleri konusunda hizmet veren sektörün değerli bilişim şirketlerinden biridir.

Çalışmalarımızı özellikle network ve data center projelerinin bütün ihtiyaçlarını tek noktada çözmeyi hedefleyerek, iş ortaklarımızın danışmanlıktan, çözüme; tasarımdan, uygulamaya; projelendirmeden sistem bakımına kadar ideal performansı en uygun bütçeye uyarlamaktayız.

Vizyonumuz

FCT Telekomünikasyon Elektrik ve Elektronik A.Ş. ulusal ve uluslararası alanda varolan rekabetin farkındadır. Ülkemizin hizmet verdiği sektör dalında uluslararası rekabet edebilir seviyeye gelmesi için kat etmesi gereken yolun tüm aşamalarının bilincinde olan FCT Telekomünikasyon, küresel pazarda daha yukarıya çıkmak hedefiyle çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir. Taklit eden değil taklit edilen, takip eden değil takip edilen olma hedefiyle teknolojik ilerlemesini sürdüren, AR-GE ve Inovasyona verdiği önem ile bilgiye, yeniliğe ve gelişime yatırım yapan FCT Telekomünikasyon hedeflerine ulaşmak için ara vermeksizin çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Sektöründe ülkemizin uluslararası rekabet edebilir seviyeye yükselmesi için payına düşen çalışmaları gerçekleştirmek, Global düzeyde hizmet veren rakipleri ile eşdeğer çözümler üreterek rekabette öne çıkmak, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için en kaliteli hizmeti sunmak, Ulusal ve Uluslararası alanda mevcut zorlu rekabet koşullarına Müşterilerinin tam adaptasyonunu sağlayacak hizmetler ve çözümler sunmak, En iyi hizmeti en optimum çözümle en yüksek kalite standartlarında müşterilerine sunmak, Her zaman en iyiyi hedefleyerek sektöründe öncü rol oynamak.

Kalite Politikası

Birbirini tamamlayan kuruluşlar ile her zaman Türkiye’nin bilişim sektöründeki öncü kuruluşlarından birisi olmak

Firma bilinirliğini arttırarak ve ürün portföyümüzü genişleterek, potansiyel müşteri ve hedef sektör havuzunu geliştirmek. 

Daha rekabetçi hizmetler sunarak, uygulanabilir şartları yerine getirmek ve sektörümüzde etkinliğimizi arttırmak

Yasal ve diğer şartlara uyum sağlamak

Sürekli iyileştirme ile artan kalite ve verimlilik sayesinde, sonradan da oluşabilecek en düşük hatayı hedef alarak en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak

Müşterilerine tek noktadan ve katma değeri yüksek toplu teknoloji çözümleri sunmak

Eğitimli ve üstün deneyimli kadrosunun sahip olduğu sertifikasyonları geliştirip güçlendirmek

Tüm faaliyetlerimizi çevre ve isg öncelikli, yaratıcı çözümler üreterek sektörümüzde öncü ve örnek olmayı sürdürmek

© Copyright 2016 FCT Telekomünikasyon • Tüm hakları saklıdır.